Boynuzlu Erkeklerin Dostu

Yakışıklı Erkeklerin Dostu
Esmer çalışan kızlar

Bayan Hakkında

  • İlan Tarihi: 12 Ocak 2022 22:53

Açıklama

Genellikle hayatı boyunca aldatılan boynuzlu erkeklerin dostu kadın olarak sizinle dertleşmek ve ilişkiye girerek yaşadığınız olayları unutturmak istiyorum. Benimle sadece seks için değil konuşmak için bile görüşebilirsiniz çünkü neler yaşadığınızı benden iyi kimse bilemez. Birlikte olduğum her erkek beni aldattığı için sizin ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum. İlk başta bunun erkeklere özel olduğunu düşünüyordum ancak en yakın arkadaşımı birlikte olduğu kız aynı anda 3 erkekle aldatarak onun omzumda ağlamasına neden olmuştu. O günden beri sizinle birlikte olarak bu tarz sorunlarınızı elimden geldiğince unutturmaya çalışıyorum.

Boynuzlu Erkeklerin Dostu

En yakın arkadaşım genç bir erkek ve ben onu yıllarca sevmeme rağmen o başka bir kızla birlikte olmuştu. Birlikte olduğu kızda okulda hiç sevmediğim kıskan ve erotik giyinmeyi seven bir kaşardı. Onunla birlikte olmaması için defalarca uyarmama rağmen beni dinlememişti. Hatta bir keresinde kıza birisi tuvalette anal ilişki yaparken görmüştüm bunları. Gidip ona söylememe rağmen beni ciddiye bile almamıştı. Gidip kızla ilişkiye girerken ona arkadan gir bana o zaman inanırsın dediğimde gidip dediğimi yapmış ve ona arkadan girmiş. Kız hiç zorlanmadan içine alınca arkadaşım bir şeylerden şüphelenmeye başlamıştı.

Yakışıklı Erkeklerin Dostu

Yakışıklı Erkeklerin Dostu

Bir gece kızın evine gitmek isteyince o gün evde ailesinin olduğunu söyleyince daha da şüphelenerek gizlice evine gitmiş. Sık sık eve gittiğinden ondanda bir tane anahtar olduğu için direk eve girmiş. İçeride 3 tane erkek birisi ağzına diğeri vajinasına birisi de anal dan giriyorlarmış. Bu durumu görünce ona seni daha fazla görmek istemiyorum diyerek evden ayrılıp yanıma gelmişti. O gece benim omzumda saatlerce ağlayınca daha fazla dayanamayarak onun penisini ağzıma almıştım.

Erkeklerin Anal Seks İsteği

Ne olduğunu şaşırmıştı ama ondan yıllardır hoşlandığımı söyleyince bana olan bakışı değişti ve beni yatağa attı. Sabah kadar birbirimizle doyumsuzca sevişmiştik. O günden sonra o kızı bir daha hatırlamamak için her gece benimle ilişkiye giriyor. Alanya escort olduğum için bazı geceler müsait olamasam da onunla sık sık görüşüyoruz. Eğer sizde böyle sorunlar yaşadıysanız ve ağlayacak bir omuz arıyorsanız ben tam size göreyim. Sizin derdinizi dinleyerek yaşadığınız sorunları unutmanızı sağlayacak seksi şeyler yapıyorum.

İlan ID: 61961df58d374d50

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın