Güzellik Merkezi Çalışanı Güzel Tuğba

Güzellik Merkezi Çalışanı Güzel Tuğba
Alanya ücretsiz saksoalanya güzellik merkezi

Bayan Hakkında

  • İlan Tarihi: 17 Aralık 2021 13:15

Açıklama

Gençlerin en çok tercih ettiği güzellik merkezinde çalışıyorum. Alanya güzellik merkezi çalışanı olmak beni çok bakımlı birisi yaptı. Mesleğim sayesinde vajinamda bir adet bile tüy yok. Erkeklere yalatmayı bu yüzden seviyorum. İş yerime gelip bir seans lazer yaptırana özel ücretsiz sakso çekiyorum ve onları mut bir şekilde evlerine gönderiyorum. Beni arayarak evimde veya iş yerimde benimle ilişkiye girebilirsiniz. Yağsız ve tüysüz bir vücudum var. Onu yalamak isteyen herkesi davet ediyorum. Sadece özel kişilerle ilişkiye giriyorum. Sizde özel bir insansanız beni arayın.

Kalçamın üzerinde ki tüyleri kendim aldığım için bu işte çok tecrübeliyim. Geçenlerde gelen bir erkeğin kasık kıllarını temizleyip ona sakso çektiğimde utancından kıpkırmızı olmuştu. Benim ki meslek aşkı onun benimle sevişmeye geldiğini sanmıştım. Oysa ki sadece lazere gelen birisiymiş ama benim sayemde bedava sakso almış oldu. Kız arkadaşıyla gelen bir çifti aynı anda seansa almıştım. Niyetim başından beri belliydi. Kız arkadaşını iyice temizledikten sonra erkeğe onu yalattım. Daha sonra bende onu yalayarak boşalttım. Erkeği de temizledikten sonra ikili sakso hediye ettik ona.

Makyaj yapma sanatında kendimi o kadar geliştirdim ki yarışmalara katılmaya başladım. Hayatım çok güzel gidiyor. Bu işe tam zamanında başladım şuanda çok gencim ve erkek arkadaşım yok. Escort olmak benim için dünyanın en güzel şeyi. Aynı zamanda diğer sevdiğim işi de yapıyorum. Kendime sürdüğüm ruju erkeklere yedirmeyi çok seviyorum. Beni sokakta görüp sevgilisinden ayrılan bir çok erkek gördüm. Bunlara hiç gerek yok aslında beni arayarak gelip istedikleri zaman becerebilirler.

Yaş sınır olmaksızın yaşlı erkeklerin benimle ilişkiye girmelerini de istiyorum. Onlara özel fanteziler yaparak rahatlamalarını sağlıyorum. Ağzımda aletinizi istediğiniz kadar gezdirebilirsiniz. Saç kaynak bakımı, vücut bakımı gibi bir çok hizmet için beni arayan kadınlarla lezbiyen ilişkiye giriyorum. Onlara ilişki sonrası ücretsiz hizmet veriyorum. Bu sayede onların sürekli bana gelmelerini sağlıyorum.

Sporcu erkeklerin benim salonuma gelmeleri beni azdırıyor. Şimdiye kadar hiç bir erkek ağımdan kaçamadı, gelenleri hemen arka odaya çekiyorum ve içime girmelerini sağlıyorum. Bunlar bulunmayan altın bir nimet gibiler. Kaslı ve atletik vücutlarının üzerinde zıplamayı çok seviyorum. Bazen o kadar hızlı sevişiyoruz ki zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamıyorum.

İlan ID: 95661bc8a62b8b84

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın