Romantik Erkeklerin Vip Kadını

Romantik Erkeklerin Vip Kadını
Seks arayan olgun güzel

Bayan Hakkında

  • İlan Tarihi: 7 Ocak 2022 22:55

Açıklama

Benimle ilişki sırasında bana iyi davranan romantik erkeklerin vip kadını olarak sizi tahmin edeceğinizden daha fazla memnun ediyorum. Doğduğum yerde kadınlar ilişkiye nasıl gireceği konusunda büyüklerinden eğitim alırlardı. Bende bu aldığım eğitimler sayesinde azgınca sizi kırmadan nasıl sevişebileceğimi size göstermek istiyorum. Erkeklerin asla kaçırmak isteyemeyeceği bir kadın olmanın gururuyla yaptığım işi çok seviyorum.

Romantik Erkeklerin Vip Kadını

Olgun bir kadın olmama rağmen çevremde ki erkeklerin yaşımı çok küçük sanmaları beni mutlu ediyor. Erkekler kadınların yaşını büyük söylemeleri onları gerçekten kırıyor bence. Ben genç bir kadın olarak daha genç görünmekten mutluluk duyuyorum. Hatta geçen gün alış veriş merkezinde yemek yerken genç bir erkek yanıma gelerek bana çıkma teklifi etmişti. Bunu duyunca çok mutlu olmuştum ve ancak onunla sevgili olamayacak kadar büyüktüm. Onu kırmamak için bir kereliğine onunla ilişkiye girebilirdim.

Bunun için onunla tuvalete gittik ve orada ona sakso çekerek boşalmasını sağladım. Daha sonra numaramı vererek beni istediği zaman arayıp gelip becerebileceğini söyleyince mutluluktan havaya uçmuştu. Genç erkeklerin böyle kadınsız kalmaları hiç hoşuma gitmediği için onlara ekstra indirim yapıyorum. Benimle görüşmek isterken yaşınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca hiç çekinmeden evime gelerek benimle ilişkiye girebilirsiniz.

Romantik Erkeklerin Vip Kadını

Romantik Erkeklerin Vip Kadını

Genç Manav İle Sıcak Dakikalar

Salata en sevdiğim yemek olduğu için her gün yiyordum. Bugün dolabı açtığımda hiç salatalık malzeme kalmadığını fark ettim ve eksikleri not alarak manavdan sipariş verdim. Televizyon izlerken seks sahnesi yayınlanıyordu burada çok azmıştım. Acilen kendimi parmaklamam gerekiyordu. Elimi kilodumun içine sokar sokmaz kapı çalmıştı. Çok kötü bir şanssızlık olduğunu düşünerek kapıyı açtığımda yakışıklı bir erkeğin elinde poşetlerle istediklerimi getirdiğini gördüm.

O azgınlıkla sadece kilot ve sütyenle kapıyı açtığımı fark etmemiştim. Yakışıklı erkeği kaçırmamak için içeriye davet ederek biraz konuşmak istediğimi söyledim. O da hemen kabul ederek içeriye girdi. Oturup konuşmaya başladığımızda çok azdığımız için bir kaç kelime eder etmez öpüşmeye başladık. Biraz seviştikten sonra içime girdi. Beni bir kaç saat becerdi, daha da sevişmek istiyordum ama ustası arayarak çağırdığı için gitmek zorundaydı. Erkeklerle uzun süre ilişkiye girmenin zevkini yaşatacak birisini arıyorum.

İlan ID: 94761d8c20ae94f5

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın