Yaz Güzeli Kışı Sizinle Geçirmek İstiyor

Yaz Güzeli Kışı Sizinle Geçirmek İstiyor
Tatlı Erkeklerin Aradığı Kızlar

Bayan Hakkında

  • İlan Tarihi: 11 Ocak 2022 02:01

Açıklama

Kadınların yazın azdığını düşünen erkeklerin aksine yaz güzeli kışı sizinle geçirmek istiyor diye belirtiyorum. Yazı otelde tatil yaparak geçiriyorum bu sırada orada tanıştığım erkeklerle ilişkiye girdiğim için telefonumu açmıyorum. Bazen zengin erkeklere denk gelirsem otel masraflarımı da onlara ödeterek daha uzun süre kalıyorum. Tabi bunun karşılığı otelde kaldığım süre boyunca onlarla ilişkiye girerek onları mutlu ediyorum. Sizde yazı veya kışı benimle geçirmek istiyorsanız beni aramanızı istiyorum. Böylelikle soğuk havalarsa sarılıp uyuyabileceğiniz sıcak bir kadın memesi olacak.

Yaz Güzeli Kışı Sizinle Geçirmek İstiyor

Erkekler soğuk kış günlerinde çok azdıkları için onlarla kışın sevişmeyi daha çok seviyorum. Onların üşüdükleri gece onlarla beraber uyuyarak ısınmalarını sağlayacağımdan emin olabilirsiniz. Bende soğuk geceler geçirdim bir kadın sıcaklığını aramayı gayet iyi bilirim. Eski evimizde soba olmadığı için hiç ısınamıyorduk. Babam bizi ısıtmak için evin içerisinde odun yakıyordu, bu durumda camları açmak zorunda kaldığımız için hiç ısınamıyorduk. Erkeklerle sıcak dakikalar yaşamak için bir süre bu şekilde yaşamam gerekmişti.

Bazen tek başıma karanlık ormanda evde yakacak odun toplamaya gitmem gerekiyordu, bu yüzden tek gitmek istemediğim için her seferinde sevgilime mesaj atarak onu da çağırıyordum böylece hem odun toplayıp hem de gece sevişerek birbirimizi ısıtıyorduk. Bir gece yine odun toplarken çalılar arasında bir kıpırtı görmüştüm. Çok korktuğum için hemen sevgilimi yanıma çağırdım ve onunla birlikte giderek orayı kontrol etmek istedik. Ancak çok korktuğumuz için öncelikle uzatan taş atarak herhangi bir hareketlenme var mı diye kontrol ettik ancak hiç bir oynaşma olmadı.

Yaz Güzeli Kışı Sizinle Geçirmek İstiyor

Yaz Güzeli Kışı Sizinle Geçirmek İstiyor

Çalıda Gizli Seks

Bir hayvanın ne zaman saldıracağını asla bilemezsiniz ancak bir erkeğin ne kadar sürede boşalabileceğini kesinlikle bilebilirsiniz. Bende size bundan bahsedeceğim. O çalılıklara gittiğimiz zaman küçük bir tavşan bize şaşkın şaşkın bakıyordu. Biraz sevdikten sonra onu göndererek çalılıkların arasında sevgilimin içime girmesine izin verdim. O soğuk havada o kadar sıcaklamıştım ki kısas sürede boşalarak evime dönmüştüm.

Alanya’ya geldiğim yaz bütün erkekler tatilde ve seks peşinde koşuyordu. Onların bu durumunu gördüğümde onlara elimden geldiğince yardımcı olarak onlarla ilişkiye giriyordum. Kışın gelmesini dört gözle bekleyerek kendi evimde erkeklerle ilişkiye girmeyi bekliyordum. Kış geldiğinde burada çok fazla erkek kalmasa da kalan erkekler beni mutlu etmeye yetiyorlardı.

İlan ID: 71461dcbae21719e

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın